« Березень 2024 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
[27.12.2021] | |
Завдання для учнів 9 класу на період з 28 по 31.12.2020 року |
[27.12.2021] | |
Завдання для учнів 8 класу на період з 28 по 31.12.2020 року |
[27.12.2021] | |
Завдання для учнів 7 класу на період з 28 по 31.12.2020 року |
[11.05.2018] | |
Бібліотечний урок «Творчість Василя Сухомлинського очима дітей» |
[30.03.2018] | |
Навчаємось дистанційно |
[19.04.2017] | |
День цивільного захисту населення |
[11.05.2018] | |
Бібліотечний урок «Творчість Василя Сухомлинського очима дітей» |
[24.11.2017] | |
Перелік матеріальних цінностей , придбаних за благодійні кошти батьків та спонсорів у 2017 році |
[02.04.2017] | |
Додавання і віднімання десяткових дробів |
[20.03.2017] | |
Моя Батьківщина-рідна Україна |
[12.03.2017] | |
Посвята в першокласники "Наум, Наум, наведи на ум…" |
Режим роботи школи:
1. Навчання проводиться в одну зміну з 8.00 год. до 14 годин 25 хвилин;
Навчальний процес організований за 5-денним тижневим режимом занять.
2. Встановлена така тривалість уроків:
• у першому класі — 35 хвилин;
• у 2—3-х класах — 40 хвилин;
• у 5—9-х класах — 45 хвилин.
Установити таку тривалість перерв:
• між уроками — 10 хвилин;
• після 3-го уроку — 20 хвилин;
3. Розклад дзвінків на урок та з уроку:
· для основної школи:
1 урок – 8.00 – 8.45
2 урок – 8.55 – 9.40
3 урок – 9.50 – 10.35
4 урок – 10.55 – 11.40
5 урок – 11.50 – 12.35
6 урок – 12.45 – 13.30
7 урок – 13.40 – 14.25
4. Загальношкільна лінійка проводиться щопонеділка після першого уроку.
5.Години спілкування проводяться на першому уроці щопонеділка
Педагогічні працівники "Філії №2-ЗШ-І-ІІ ступенів"КЗ "Бобринецьке НВО" Бобринецької міської ради:
Біла Олена Василівна – завідувач філії
Кривошея Лариса Володимирівна - заступник завідувача філії
Ломакіна Наталія Володимирівна - педагог-організатор
Нехченко Світлана Миколаївна - бібліотекар
Учителі початкових класів:
Кривошея Лариса Володимирівна – класовод 2 класу
Арістова Валентина Олександрівна – класовод 3 класу
Плеханова Галина Олександрівна – класовод 4 класу
Шеляг Лідія Анатоліївна – класовод 1 класу
Учителі-предметники:
Кононов Сергій Миколайович – учитель біології, географії
Сікач Ірина Олександрівна – учитель математики, основ здоров’я
Штурко Іван Миколайович – учитель фізичної культури
Ломакіна Наталія Володимирівна – учитель української мови та літератури
Саба Сергій Сергійович - учитель англійської мови
Нехченко Світлана Миколаївна - учитель історії та правознавства
Учителі-сумісники:
Бабак Людмила Вікторівна - учитель математики та фізики
Білоконенко Галина Володимирівна – учитель хімії
Чорний Сергій Васильович – учитель музичного мистецтва
Безуменко Світлана Володимирівна - учитель інформатики
Малик Тетяна Вікторівна - учитель інформатики
Тараненко Олександр Олександрович - учитель інформатики
Швиденко Анатолій Андрійович- вчитель трудового навчання
Гайдамака Катерина Анатоліївна- вчитель трудового навчання
Класні керівники:
Кононов Сергій Миколайович – класний керівник 5 класу
Бабак Людмила Вікторівна – класний керівник 6 класу
Саба Сергій Сергійович – класний керівник 8 класу
Ломакіна Наталія Володимирівна – класний керівник 9 класу