Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 39
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Режим роботи школи:

1. Навчання проводиться в одну зміну з 8.00 год. до 14 годин 25 хвилин;

Навчальний процес організований за 5-денним тижневим режимом занять.

2. Встановлена така тривалість уроків:

• у першому класі — 35 хвилин;

• у 2—3-х класах — 40 хвилин;

• у 5—9-х класах — 45 хвилин.

Установити таку тривалість перерв:

• між уроками — 10 хвилин;

• після 3-го  уроку — 20 хвилин;

 

3. Розклад дзвінків на урок та з уроку:

·         для основної школи:

1 урок – 8.00 – 8.45

2 урок – 8.55 – 9.40

3 урок – 9.50 – 10.35

4 урок – 10.55 – 11.40

5 урок – 11.50 – 12.35

6 урок – 12.45 – 13.30

7 урок – 13.40 – 14.25

 

4. Загальношкільна лінійка проводиться щопонеділка після першого уроку.

5.Години спілкування проводяться на першому уроці щопонеділка

Педагогічні працівники Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Бобринецької міської ради:

Біла Олена Василівна – директор школи

Кривошея Лариса Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Гавриш Катерина Олександрівна - педагог-організатор

Сікач Ірина Олександрівна - бібліотекар

Учителі початкових класів:

Кривошея Лариса Володимирівна – класовод 1 класу

Арістова Валентина Олександрівна – класовод 2 класу

Плеханова Галина Олександрівна – класовод 3 класу

Шеляг Лідія Анатоліївна – класовод 4 класу

Учителі-предметники:

Гичко Артем Олександрович – учитель математики, фізики та інформатики

Кононов Сергій Миколайович – учитель біології, географії та трудового навчання

Сікач Ірина Олександрівна – учитель математики, основ здоров’я

Штурко Іван Миколайович – учитель фізичної культури

Гавриш Катерина Олександрівна – учитель української мови та літератури

Учителі-сумісники:

Чернявська Алла Леонідівна – учитель англійської мови

Мельник Інеса Валентинівна – учитель англійської мови

Сандул Галина Сергіївна – учитель хімії

Гичко Олександр Миколайович – учитель історії та правознавства

Куцюрюба Андрій Володимирович – учитель музичного мистецтва

Класні керівники:

Сікач Ірина Олександрівна – класний керівник 5 класу

Гичко Артем Олександрович – класний керівник 7 класу

Гавриш Катерина Олександрівна – класний керівник 8 класу

Кононов Сергій Миколайович – класний керівник 9 класу